X
X
USD

Kurumsal Web Tasarım

AnasayfaKurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

İnternet kullanımın hızla artmasıyla birlikte firmaların kurumsal web tasarım ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Günümüzde artık internet sitesi olmayan firma neredeyse kalmadı. Peki kurumsal web tasarım tam olarak neyi ifade ediyor ve fiyatları nelerdir... Birlikte detaylı inceleyelim.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, işletmelerin internette sahip olması gereken profesyonel web tasarımı ifade eder. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan internette işletmeler, kimliklerini, ürün ve hizmetlerini, referanslarını, kısacası tüketicinin merak ettiği her bilgiyi profesyonel olarak sunmaları gerekir. Kurumsal web tasarımlar işletmelerin internetteki vitrinleridir. Hedef kitlenin, firma ile ilk temasının gerçekleştiği ilk yer web siteleridir. Bu nedenle nasıl bir işletme fiziksel mekanına, çalışanların kıyafetine, müşteriler ile konuşmasına ve davranışlarına dikkat ediyorsa, web sitelerine de o denli özen göstermelidir. Profesyonel olarak oluşturulmuş kurumsal web tasarımlar ziyaretçilere gerekli bilgileri akıcı bir şekilde sunmalı, form veya telefon yoluyla iletişime geçirmeye veya site üzerinden satışa yönlendirmelidir.

İşletmenin kurumsal web tasarıma sahip olması için onlarca çalışana sahip olması gerekmez. Tek çalışana sahip bir işletme bile kurumsal vizyona sahip olmalıdır. İşletme, kurumsallaşma vizyonunu gerçekleştirmek için profesyonel olarak oluşurulmuş kurumsal bir siteye sahip olarak doğru bir adım atmış olur. Dijital dünyada her site arama motorlarında eşittir. Günümüzün popüler arama motoru olan Google'da başarıya ulaşmak için yapılması gerekenleri yapmaya çalışan, emek harcayan ve sitelerine yatırım yapan işletmelerin başarısız olma ihtimali çok azdır. Başarıda veya başarısızlıkta web tasarım firması kilit rol oynar. Kurumsal tasarım konusunda deneyimli olan firmamız, işletmelerin ihtiyaç duyduğu web sitesi tasarımı hizmetinin yanında strateji oluşturma ve seo hizmetleri de vermektedir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarıma ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen hazır tasarımlar tercih edilerek kısa sürede ve düşük maliyetlerle kurumsal web sitesi yaptırabilirsiniz. Wix, Godaddy gibi tasarım oluşturma araçlarını kullanarak kurumsal bir site oluşturmaya çalışmak zorlu bir süreçtir. Zaman harcamak ve karşılığında başarısız olma ihtimalini gören işletmeler, hazır kurumsal web sitelerine yönelir. Kurumsal tasarım hizmeti sunduğumuz bir çok işletmenin bu deneyime sahip olduklarını malesef görmekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz sitelere güncel kurumsal web tasarım fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımda Olması Gereken 10 Özellik

Gelişen ihtiyaç ve trendlerin getirdiği yeni maddeler birlikte günümüzde kurumsal web tasarımda şu özellikler yer almalıdır:

Telefon, tablet ve masaüstü cihazlar ile tam uyumlu (responsive) bir tasarıma sahip olmalıdır.
Site tasarımı herkes tarafından rahatça kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılır olmalıdır.
Sayfa tasarımında belirli işletmenin kurumsal kimliği ile uyuşmalıdır.
Ziyaretçileri firma ile iletişime geçirmeye yönelik araçlara sahip olmalıdır.
Sitede kullanılan dil yani yazılar kurumsal olmalıdır.
Sitenin sayfaları özellikle mobil cihazlarda ortalama 1-2 saniyede yüklenmelidir.
Hakkımızda, misyon ve vizyon, ekip çalışanları, referanslar ve iletişim sayfasında Google haritalar bilgileri bulunmalıdır.
Her ürün veya hizmet için ayrı birer sayfa oluşturulmalı, ziyaretçinin aradığı bilgiler profesyonel tasarımla sunulmalıdır.
Gelişmiş yönetim paneli ile kolayca yeni kurumsal sayfalar oluşturulabilmeli, gerekli sayfa düzenlemeleri kolayca yapılabilmelidir.
Son madde olarak içerikler özgün olmalıdır. Kopya yazılar kesinlikle kullanılmamalıdır.
Kurumsal Web Tasarım Hakkında En Çok Merak Edilen 5 Soru
Kurumsal Web Tasarım Nedir?
Kurumsal web tasarım, işletmelerin internette kurumsal bir şekilde yansıtılmaları için yapılan profesyonel web tasarımlardır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal web tasarımlar fiyatları site özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Kurumsal web sitesi fiyatları tablosu sayfamızdan paket fiyat ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri Nelerdir?

Geliştirdiğimiz sitelerin bir çoğu kurumsal web tasarımlardır. Referanslar sayfamızdan kurumsal web tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Firmaları Hangileridir?

Ülkemizde profesyonel hizmet veren kurumsal web tasarım firmaları bulabilirsiniz. Firmamız WMG Web Tasarım 'ın sunduğu hazır kurumsal web tasarım paketleri ile kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak karşılayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alabilir Miyim?

Aklınıza takılan sorular için 0552 865 08 73'ten arayarak veya 0552 865 08 73 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.


Powered by WISECP